Üç gün önce kafasındaki bir kitle nedeniyle ameliyat olan oyuncu, taburcu edildi. Oğlu Can’a kavuştuğu anları, “Hep bu anları hayal ettim. Şimdi iyileştim” notuyla paylaşan Kara’ya “Geçmiş olsun” mesajları yağdı. Sağlık durumuyla ilgili bilgi veren oyuncu, “Dört, beş senedir kulağımın arkasında var olan bir kitleydi. Hamilelik sürecimde kendimle ilgilenemedim. Üç ay önce kontrole gittiğimde ise daha da büyüdüğü, işitme ve konuşma sinirlerime yaklaştığı tespit edildi. Kısmi felç riskleri vardı. Doğru bir doktorla, güzel bir ameliyat geçirdim. Şu an çok iyiyim. Hayatımı ve işimi engelleyen bir durum yok” diye konuştu. – ÇİSİL DEMİR
Related Posts
Küçükçekmece’de otomobil yayaların arasına daldı: 5 yaralı
İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde ara sokaktan Merkez Caddesi’ne çıkan otomobile çarpmamak için ani manevra yapan cip, kaldırımda yürüyen yayalara çarptı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri 5 kişi hastaneye …
Perre Antik Kenti’ne ziyaretçi akını: 20 bin kişi ziyaret etti
Tarihte kervanlar, yolcular ve ordular tarafından dinlenme yeri olarak kullanılan, merkeze bağlı Örenli Mahallesi’ndeki antik kent, birçok kaya mezarı ve mozaiğiyle ziyaretçilerini tarihi yolculuğa çıkarıyor. Müze Müdürlüğü kayıtlarına göre, antik …
Yavru Vatan müziğe doydu
Ebru Gündeş, KKTC’deki sevenlerine bayram coşkusu yaşattı.