Xiaomi Civi 4 Özellikleri Ortaya Çıktı: İşte Beklenenler

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden Xiaomi, yakında yeni Civi 4 modeliyle sahne alacak. Merakla beklenen bu cihaz ile ilgili şimdiye kadar birkaç detay sızdı. Son olarak telefon, Google veri tabanında görüntülendi. Böylelikle Xiaomi Civi 4 özellikleri ortaya çıktı.

Beklenen Xiaomi Civi 4 özellikleri

Kısa süre önce Google Play Console veri tabanında ortaya çıkan Xiaomi Civi 4’ün 1236 x 2750 piksel çözünürlüğe sahip kavisli bir ekranla geleceği görüldü. Bu ekranın 480 (xxhdpi) yoğunluk sunacağı bilgisi mevcut.

Öte yandan cihazın Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 8s Gen 3 işlemcisinden güç alacağını görüyoruz. TSMC’nin 4nm süreci üzerine inşa edilen bu yonga seti; 3,01 GHz’de çalışan bir Cortex-X4 ana çekirdeğine, 2,8 GHz’de çalışan dört Cortex-A720 performans çekirdeğine ve 1,84 GHz’de çalışan üç Cortex-A520 verimlilik çekirdeğine sahip. Bu işlemcinin 12 GB RAM ile eşleştirileceği bilgisi mevcutken, cihazın Android 14 üzerinde çalışacağı da görülüyor.

Xiaomi’nin uygun fiyatlı tableti global yolunda!

Beklenen Xiaomi Civi 4 teknik özellikleri şu şekilde sıralandı;

ÖzellikDeğer

Model Numarası24053PY09CKod AdıchenfengİşlemciQualcomm Snapdragon 8s Gen 3Ekran Çözünürlüğü1236 x 2750 pikselEkran Yoğunluğu480 (xxhdpi)RAM12 GBİşletim SistemiAndroid 14

Xiaomi Civi 4 modelinin ne zaman tanıtılacağı şimdilik belirsizliğini koruyor. Yakın zamanda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Akıllı telefondan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir